ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Väska 2815393
nr 281 5393
Väska
Silver, Förgyllt
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 3 november 2003
3/11 15:42:52
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver